INFO - O nas

 

 

Witamy w Meble Idea !

Właścicielem marki handlowej Meble Idea jest Havo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. W 2008 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy salon meblowy, charakteryzujący się wysokim standardem ekspozycji i bogatą ofertą, pochodzącą od najlepszych polskich i zagranicznych producentów mebli. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoki standard relacji z partnerami handlowymi. Na początku 2012 roku, działalność Meble Idea została uhonorowana prestiżowym tytułem "Salonu Roku 2011" w województwie podlaskim. W marcu 2015 roku, salon Meble Idea otrzymał tytuł "Salonu Roku 2014" w naszym województwie.

Dzięki usługom świadczonym przez wyszkolonych specjalistów, Klienci Meble Idea mogą poczuć komfort zakupów i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy w ciągu całego procesu zakupu. Pod okiem naszych pracowników wyposażycie Państwo mieszkanie w meble  pasujące do każdego wnętrza i charakteru jego mieszkańców.

Doradzamy i projektujemy

Nasi sprzedawcy są zorientowani w najnowszych trendach mieszkaniowych i znają gust polskich Klientów. Doradzą, jak wyposażyć pomieszczenie nowoczesne i tradycyjne. Wystarczy, że opiszecie nam Państwo, jaki charakter powinno mieć wnętrze, a z pewnością znajdziemy mebel idealnie spełniający te oczekiwania.

Dostarczamy

Dowóz mebli jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym. Bezpieczne opakowanie i przewóz odpowiednim transportem to gwarancja nienaruszonego stanu mebla. Zaufaj naszemu kierowcy. Nie korzystamy z zewnętrznych kurierów, stawiając na doświadczenie własnych pracowników. Meble zakupione w naszych salonach dowozimy prosto do Twojego mieszkania. Na terenie miast, w których posiadamy salony, dostawa jest bezpłatna*.

Wnosimy i montujemy

Wniesienie do mieszkania i montaż mebli powierzamy fachowcom. Jest to konieczne, jeśli mebel ma spełniać prawidłowo swoje funkcje i służyć przez lata.

Aranżujemy

Dodatki są równie ważne, jak meble. Dobrze dobrane, zwracają uwagę na detale mebla, wyostrzają jego styl i piękno. Nasi sprzedawcy, na Państwa życzenie, wskażą te, które najlepiej spełnią swoje zadanie.

Białostocka Karta Dużej Rodziny

Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do programu Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty oferujemy dodatkowe zniżki.

 

Serdecznie zapraszamy! Meble Idea, Białystok, ul. Przędzalniana 8, (ZB Fasty) tel. 85 653 96 20, 85 653 96 66.

 

/NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ/

 

 

 

 

 

* bezpłatna dostawa przy zakupach o wartości pow. 1.000 zł

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl